Voor mensen die kanker hebben (gehad)

Nieuws

Woensdag 23 juli was het zover. Het koor “Zingen voor je leven Harderwijk” reisde naar Ommen. Daar was het feest: de Ommer Bissinghdagen. 

Het koor “Zingen voor je leven” van de stichting Vechtgenoten  uit Ommen was voor deze dag uitgenodigd te zingen in de kerk met de witte toren.

Woensdag 23 juli was het zover. Het koor “Zingen voor je leven Harderwijk” reisde naar Ommen. Daar was het feest: de Ommer Bissinghdagen. 

Het koor “Zingen voor je leven” van de stichting Vechtgenoten  uit Ommen was voor deze dag uitgenodigd te zingen in de kerk met de witte toren.
Omdat er contacten waren met Harderwijk vanwege een gezamenlijk koffieconcert in de Catharinakapel op 17 mei j.l. werd ons koor gevraagd de zang te komen versterken.
Het enthousiasme spatte er af. De toehoorders, op bijgaande foto niet te zien, waren verrast.

De contacten zijn definitief gelegd. Er werd beloofd elkaar vaker zingend te ondersteunen. Ook de Djembé-groep van de stichting “De Ultieme Uitdaging” uit Ermelo was ook gevraagd. Jammer dat deze groep de 23ste niet aanwezig kon zijn wegens ziekte van de coördinator.
Op 20 en 21 september gaan we weer samenlopen voor hoop...

Voor Johan van de Gronden, inwoner van Harderwijk en directeur van KWF Kankerbestrijding heeft deze SamenLoop natuurlijk een bijzondere betekenis. Wij hopen dat alle ondernemers, inwoners en betrokkenen willen bijdragen aan een fantastische 3e editie van de SamenLoop voor Hoop in Harderwijk. Doet u al mee? www.samenloopvoorhoop.nl/harderwijk

lees meer


Nazorg kanker schiet ernstig tekort

In een artikel van het AD is te lezen dat bijna 800.000 Nederlanders die kanker overleefden, na 'genezing' nog steeds maatschappelijke en lichamelijke problemen ervaren. De groep krijgt moeilijk een hypotheek en vindt dat ze te weinig hulp krijgen met de naweeën van de ziekte, omdat dokters hen als 'genezen' bestempelen. Dit blijkt uit een rapport rapport dat het Integraal Kankercentrum Nederland (IKNL) en de Nederlandse Federatie van Kankerpatiëntenorganisaties (NFK) deze vrijdag publiceren.

lees meer


Eerste prijs "Help Nederland vooruit!" (ING Nederland Fonds)

Gisteren was het dan zover! Onze Stichting was 1 van de 5 goede doelen die uitgenodigd was bij ING Apeldoorn voor de prijsuitreiking. Dit was voor ons natuurlijk een spannend moment want hoeveel mensen hadden op ons gestemd en zouden wij op de eerste plek geëindigd kunnen zijn. In een prachtige huiskamersetting van ING werden wij allen hartelijk ontvangen.

En wat bleek - dankzij iedereen die op ons heeft gestemd - zijn wij de stichting met de meeste stemmen en eindigden op de eerste plaats en kregen een geweldig geldbedrag.

Daarom natuurlijk onze hartelijke dank voor jullie stem. Met dit bedrag kunnen wij weer mooie initiatieven blijven uitwerken voor jullie.lees meer